Lankytinos vietos Vilniuje, kurios vertos Jūsų laiko bei dėmesio

Lankytinos vietos Vilniuje, kurios vertos Jūsų laiko bei dėmesio


Vilnius dažnai vadinamas pačiu gražiausiu šalies miestu. Tačiau greta patrauklumo būtinai turime paminėti ir lankytinų vietų gausą, kuri labai plati bei įvairi, tad kiekvienas, kuris nori geriau pažinti sostinę – turi tokią galimybę.

Jeigu Jus domina lankytinos vietos Vilniuje – šis straipsnis yra kaip tik Jums. Pateiksime sąrašą vietų, kurios sulaukia bene daugiausia dėmesio ir dažniausiai įvardijamos kaip geriausiai reprezentuojančios šį gražų miestą. Tiesa, aptarsime ne tik Vilniaus, tačiau ir rajono vietas, kurios vertos Jūsų dėmesio.

Akmens skulptūrų parkas

Viena gražiausių vietų Vilniuje yra akmens skulptūrų parkas „Vilnoja“. Nors labiausiai čia mėgstama apsilankyti šiltuoju metų laiku, tačiau taip pat tai dėmesio verta vieta žiemomis. Siūlome čia atvykti piknikui, esame tikri, kad liksite patenkinti tuo, ką pamatysite.

Medininkai

Tiems, kurie domisi šalies istorija taip pat svarbi vieta yra ir Medininkai, kurie primena mums, kad turime džiaugtis gyvendami taip, kaip šiuo metu galime. Senoviniai pastatai labiausiai akis traukiantys objektai, o muziejų darbuotojai Jums papasakos – kaip gyveno šio miestelio vietiniai.

Europos geografinis centras

Lietuva, tiksliau Vilniuje gali pasigirti, kad čia atvykus taip pat galite apsilankyti ir geografiniame Europos centre. Žinoma, galbūt nieko įspūdingo, tačiau pats žinomas – jau vertas dėmesio.

Dubingiai

Jeigu norite apsilankyti itin romantiškoje vietoje – tokiu atveju Dubingiai yra vienas geriausių pasirinkimų. Taip pat tinka tiems, kurie mėgsta istoriją ir tuo pačiu nori kuo daugiau žinoti.

Trijų kryžių kalnas

Pačiame Vilniuje Jūsų laukia trijų kryžių kalnas, kuris labiausiai žavi menininkus ir romantiškos sielos žmones. Puikiai atrodo ne tik iš apačios, tačiau ypač – iš viršaus. Vertas Jūsų apsilankymo ir laukia visais metų laikais.

Kernavės piliakalniai

Vilniaus rajone Jūsų laukia nuostabaus grožio Kernavės piliakalniai, kurie reikalauja fizinės ištvermės, kad pavyktų į juos įkopti. Žinoma, kopti verta, kadangi atsiveriantis vaizdas – akinančiai nuostabus. Verta čia lankytis ne tik vasaromis, tačiau taip pat ir žiemomis.

Toks tas Vilnius ir jo rajonas. Labai įvairus, o tai – džiugina. Juk kiekvienas gali aplankyti tokias vietas, kurios jam labiausiai patinka.

Close Menu